VCA ”Elite” Stomatoloģijas nodaļas speciālistu pieņemšanas laiki

Pieņemšanas laiki var tikt koriģēti sakarā ar zobārstu dalību konferencēs, slimības gadījumos utt.

 (iepriekšējs pieraksts un precīzāka informācija pa tālr. 22121112, 26326445, 67417482).

 

Vārds, Uzvārds Specialitāte Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Bībere Līva Zobārsts, zobu protēzists   14.00 – 20.00 9.00-14.00 14.00 – 20.00 9.00-14.00 9.00-15.00 (mēneša II, IV sestdiena)
Makedone Irīna Zobārsts 8.00-14.00      14.00-20.00 8.00-14.00  
Beļska Renāte Zobārsts, zobu protēzists 08.00-14.00           
Dmitrijeva Diāna Zobārsts, zobu protēzists  

9.00-14.00

   

9.00-14.00 

 
Emersone Ruta Zobārsts, zobu protēzists

9.00-14.00

9.00-14.00

9.00-20.00

     
Fedorkova Diāna Zobārsts, endodontijas speciālists

 

 

8.00-13.00

     
Daškeviča Karīna Zobārsts, zobu protēzists

14.00-20.00 

 

8.00-14.00 

 8.00-14.00    
Grečenkova Olga Zobārsts, zobu protēzists  

8.00-14.00 

14.00-20.00

14.00-20.00 

8.00-14.00

 
Karamzina Tatjana Zobārsts, zobu protēzists  

8.00-14.00

   

8.00-14.00

 
Kiopa Vita Zobārsts, zobu protēzists 15.00-20.00   15.00-20.00 8.00-13.00    
Mālere Elita Zobārsts, zobu protēzists

 15.00-20.00

   

15.00-20.00

   
Neimane Elīna Zobārsts, zobu protēzists 14.00-20.00  

8.00 – 20.00

     
Platkovs Jevgēņijs Zobārsts, zobu protēzists

14.00-20.00 

   

8.00-14.00 

   
Silinevičs Jānis Zobārsts, zobu protēzists  

9.00-20.00 

   

 

 
Spurdziņa Ināra Zobārsts, zobu protēzists

9.00-20.00

 

 

9.00-20.00

   
Strausa Evija Zobārsts, zobu protēzists 8.00-14.00     8.00-14.00    
Solovjova Kristīne Zobārsts, zobu protēzists, endodontijas speciālists   14.00 – 19.00   08.00-14.00    
Reča Madara Zobārsts, zobu protēzists   8.00-20.00     8.00-20.00  
Zirne Iveta Zobārsts, zobu protēzists     9.00-15.00 14.00-20.00 14.00-20.00 9.00-15.00
Luksa Ināra Bērnu zobārsts

8.00-14.00

   

08.00-19.00

   
Baranova Irina Zobu higiēnists

9.00-14.00

 

9.00-20.00

 

9.00-14.00

 
Ozoliņa Dace Zobu higiēnists 8.00-20.00 8.00-20.00     8.00-20.00 (mēneša III piektdiena)  
Karaganova Alla Zobu higiēnists   10.00-14.00 9.00-20.00     9.00-15.00 (mēneša I, III sestdiena)
Kokaine Sanita  Zobu higiēnists           9.00-15.00 (mēneša I, III sestdiena)
Pimanovs Viktors Mutes, sejas un žokļu ķirurgs     16.00-20.00